0

Farby Vallejo Model Color

Model Color, to gama nieprzezroczystych i mocno pigmentowanych akrylowych farb na bazie wody, opracowanych specjalnie do malowania pędzlem. Farby Model Color idealnie sprawdzaja się przy malowaniu modeli plastikowych, żywicznych a nawet metalowych. Wszystkie kolory można łączyć ze sobą i rozcieńczać wodą lub rozcieńczalnikiem Vallejo Thinner. Do malowania aerografem zaleca się rozcieńczyć farbę za pomocą 50% rozcieńczalnika Vallejo Airbrush Thinner. Ewentualne błędy można natychmiast skorygować wodą lub alkoholem. Po wyschnięciu kolory są wodoodporne i trwałe.
Paleta zawiera kolory militarne z odpowiednikami wartości RAL, RLM i FS, a także kolory metaliczne, szkliwa, kolory transparentne i fluorescencyjne. Przezroczyste kolory można nakładać bezpośrednio na zabarwienie reflektorów i świateł sygnalizacyjnych; po rozcieńczeniu połyskiem, te kolory są idealne do przyciemniania okien samolotów lub samochodów (szkło przydymione). Model Color Glaze są używane do szybkiego cieniowania postaci lub modelu.
Model Color Medium. Glaze Medium rozcieńcza kolor i opóźnia czas schnięcia. Służy do cieniowania i mieszania oraz do pracy z pigmentami.
W przypadku Metallic Medium kolory nabrają perłowy lub metaliczny połysk, a Crackle lub Chipping Medium, nałożone pomiędzy dwie warstwy farby, spowodują, że warstwa nawierzchniowa będzie miała rysy i pęknięcia.
Lakiery Model Color. Można je nanosić za pomocą pędzla lub aerografu. Szybko wysychają i nie pozostawiają odcisków palców (brak przylepności). Po zabezpieczeniu lakierem kolory będą odporne na farby olejne, emalie i zmywacze na bazie rozpuszczalników.
Bezpieczeństwo: Certyfikat ASTM D-4236.
Opakowanie: Farby Model Color są dostępne w 17 ml. butelkach z zakraplaczem.

Farby akrylowe Vallejo Model Color

Farby akrylowe Vallejo Model Color

Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.