0

Farby akrylowe Vallejo Game Color Wash

Vallejo 73204 Wash 73204 Flesh

Vallejo 73204 Wash 73204 Flesh
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 9,60 PLN
Producent: Vallejo
Indeks: VALL-73204
EAN: 8429551732048
Status: Dostępny
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata) 15,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odwzorowanie oddziaływania warunków atmosferycznych na powierzchnie pojazdów, samolotów, statków czy figurek jest trudne do osiągnięcia, ale Vallejo Wash oferuje idealne rozwiązanie.

Wszystkie powierzchnie narażone na działanie słońca, wiatru, pyłu (kurzu), deszczu i śniegu zmieniają kolor, spada intensywność barw i blakną. Jest to nierówny proces i nie zachodzi na całej powierzchni. Dla modelarza, te zmiany koloru są trudne do odtworzenia i aby osiągnąć ten efekt, Washe lub filtry są idealnym rozwiązaniem.

Washe są bardzo przydatne do rozmywania kolorów na ich styku np. przy kamuflażu złożonym z różnych barw lub odcieni.

Wash Vallejo można mieszać z pigmentami aby osiągnąć różne ciekawe efekty: plamy ropy, rdza, błoto, ziemia, kurz, mech. Zmieszane ich z farbami akrylowymi, pomagają w odwzorowaniu wpływu pogody i silnego zużycia malowanej powierzchni.
Washe Valejo zostały stworzone na bazie zmodyfikowanej żywicy tak, aby napięcie powierzchniowe było podobne do tradycyjnych rozpuszczalnikowych washy i filtrów. Jednak w przypadku Vallejo rozpuszczalnikiem jest woda.

  • Producent: Acrylicos Vallejo
  • Pojemność: 17 ml

Średni czas schnięcia to około 20 minut. Jeśli musisz nałożyć kilka warstw, najlepiej odczekać pomiędzy ich nakładaniem około 40 minut. Po zakończeniu prac, narzędzia możesz umyć ciepłą wodą.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.