0

Pojazdy szynowe

Viesmann 2620 H0 Model jeżdżący z ruchomym dźwigiem - Drezyna ROBEL 54.22 DB (z napędem i dekoderem)

Viesmann 2620 H0 Model jeżdżący z ruchomym dźwigiem - Drezyna ROBEL 54.22 DB (z napędem i dekoderem)
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 438,20 PLN
Producent: Viessmann
Indeks: VIES-2620
EAN: 4026602026206
Status: Dostępny
Wysyłka: 15,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Drezyna kolejowa ROBEL z opatentowaną jednostką napędową podpodłogową to wyrafinowany sprzęt roboczy, który - ze względu na znaczną siłę uciągu - może być z powodzeniem wykorzystywany do przetaczania wagonów kolejowych.
Najważniejszym elementem jest ruchomy żuraw, który obraca się prawie bez ograniczeń, napędzany silnikiem. Ramię żurawia podnosi się z obszaru ładunku, a następnie przesuwa się w dół obok torów. Podstawa robocza może być zmieniana za pomocą haka żurawia.
Model posiada reflektory kierunkowe: 3 białe reflektory wzgl. czerwone światła tylne, żółte światło ostrzegawcze i białe oświetlenie kabiny. Zintegrowany moduł dźwiękowy generujący różne dźwięki robocze, - obrotowe mocowania sprzęgów NEM 362 na obu końcach. Kompensacja obciążenia w trybie pracy (cyfrowej), - prototypowa maksymalna prędkość nawet w trybie analogowym dzięki automatycznej adaptacji do nadmiernego napięcia zasilania, - wspieranie potwierdzeń poleceń datagramów RailCom, treści CV, transmisji adresów. Z kinematyką zbliżeniową i dołączonym łącznikiem.
Wymiary: dł. 13,4 szer. 3,6 x wys. 4,8 cm.
Parametry
Podstawowe
Skala:H0 (1:87)
Epoka:VI (od 2007)
Zarząd:DB AG
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki

Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.