0

Quickbuild - Modele z klocków

AIRFIX J6041 Quickbuild - Tiger I - 1:35

AIRFIX J6041 Quickbuild - Tiger I - 1:35
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 86,80 PLN
Producent: Airfix
Indeks: AIRF-J6041
EAN: 5055286661488
Status: Dostępny
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata)
Opis produktu

Quickbuild to ekscytująca seria modeli opartych na klockach, odpowiednia jako wprowadzenie do modelarstwa dla osób w wieku 6 lat i starszych. Wstępnie pokolorowane elementy wystarczy tylko wcisnąć razem, aby zbudować imponujący model, który następnie można udekorować za pomocą dołączonych naklejek samoprzylepnych.

Nie trzeba używać farb ani kleju, aby te fantastyczne modele wyglądały jak prawdziwe, a po złożeniu nie widać żadnych śladów po klockach. Gdy zostaną zbudowane, są wystarczająco wytrzymałe, aby być używanymi jako zabawki, albo wystarczająco eleganckie, aby służyć jako modele do prezentacji.

Oba zastosowania pochwalić mogą doskonałe umiejętności modelarskie! Do każdego modelu dołączona jest pełna instrukcja kolorowa, koła, które się obracają (dla samochodów i czołgów) oraz stojaki wystawowe dla wszystkich samolotów.

Tiger I to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują funkcjonalności w zestawie. Zaprojektowany w skali 1:35, wieża jest w pełni ruchoma, włączając w to poruszające się koła i gąsienice, które są również indywidualnie połączone. Pomimo że niemiecki czołg ciężki Panzerkampfwagen VI Tiger zadebiutował bojowo już we wrześniu 1942 roku, nadal uważany jest za najbardziej znaną konstrukcję czołgu na świecie do dziś.
 
Posiadając przerażającą kombinację siły ognia, opancerzenia i mobilności, działo kalibru 88 mm zamontowane na Tigerze oraz doskonałe optyka celownicza pozwalały mu na zwalczanie wroga na ekstremalne odległości, zdecydowanie poza zasięgiem, z którego mogliby odpowiedzieć ogniem.
 
Faktycznie, podczas pierwszych starć Tygrysów na froncie wschodnim, najbardziej prawdopodobnym sposobem zniszczenia Tygrysa byłoby działanie załogi, która była zdesperowana, by uniknąć możliwości, że jeden z tych wspaniałych pojazdów wpadnie w ręce wroga. Od dnia swojego wprowadzenia, Tygrys był czołgiem, na podstawie którego oceniano wszystkie inne czołgi, a duże ilości alianckich czołgów i pojazdów wojskowych padło ofiarą jego działa.
 
Skala 1:35
Liczba elementów: 154
Długośc: 242 mm
Szerokość: 93 mm
Wysokość: 107 mm
Parametry
Podstawowe
Okres:II Wojna Światowa
Rodzaj:Wojskowe
Zawartość:Zestaw bez farb / kleju
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.