0

Statki drewniane

Artesania Latina 18020 Chińska dżonka Red Dragon

Artesania Latina 18020 Chińska dżonka Red Dragon
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 624,30 PLN
Producent: Artesania Latina
Indeks: ARTE-18020
EAN: 8421426180206
Status: Dostępny
Wysyłka: 21,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
HISTORIA CHIŃSKICH DŻONEK RED DRAGON: EGZOTYCZNY MODEL DREWNIANEGO STATKU
Odkryj Czerwonego Smoka, drewniany model tego chińskieJ dżonki. Nadal używane w wielu częściach Azji Południowo-Wschodniej, łodzie te były wykorzystywane zarówno do walk, jak i do handlu.
 
Pojawienie się dżonek zostało udokumentowane około 600 roku p.n.e. Kadłub nie ma stępki i ma krótką rufę; jego żagle wykonane są z grubej tkaniny wzmocnionej trzciną, co zapewnia dużą stabilność i dobry napęd. Była to jedna z najczęściej używanych łodzi do piractwa u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej.
 
 
ZESTAW DO BUDOWY MODELU RED DRAGON SHIP
Zbuduj swój model w skali 1:60. Jego system konstrukcyjny wykorzystujący sztuczną stępkę i ramy przybliża montaż Twojego modelu do konstrukcji rzeczywistego statku. Po zbudowaniu model ma długość 480 mm, szerokość 130 mm i wysokość 440 mm.
 
Zestaw modelarski Red Dragon zawiera laserowo wycinane elementy, deski z twardego drewna, mosiądzu, odlewu i tkaniny. W celu złożenia możesz skorzystać z naszego pełnego kolorowego przewodnika krok po kroku w czterech językach, wraz z rysunkami statku, oba w formacie DVD. Zestaw nie zawiera drukowanej instrukcji.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki / Instrukcje

Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.