0

Książki, katalogi, płyty

VALLEJO 75065 Książka: Diorama by Marcel Ackle Construction and painting techniques

VALLEJO 75065 Książka: Diorama by Marcel Ackle Construction and painting techniques
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 179,40 PLN
Producent: Vallejo
Indeks: VALL-75065
EAN: 9788409555918
Status: Dostępny
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata)
Opis produktu
Nowa książka z serii Scenic Atmosphere, w której renomowany artysta Marcel Ackle dzieli się procedurami i technikami używanymi do budowy dioram.
 
Ten drugi tom serii Masterclass, w którym autor pokazuje swoje osobiste podejście i wdraża swoją pracę w życie, zagłębia się w procesy planowania, budowy i malowania różnych małych scen, które po złożeniu tworzą kompletną dioramę.
 
Marcel Ackle zabiera nas w kreatywną podróż do fascynującego świata budowy dioram. Poprzez stworzenie sceny skupionej wokół starego wiejskiego budynku, pokazuje nam swoje metody pracy krok po kroku oraz różne techniki, które doskonalił na przestrzeni lat.
 
Poprzez 14 rozdziałów autor ujawnia swoje techniki zarówno w budowie, jak i malowaniu, a także szczegółowo opisuje proces planowania i projektowania dioramy.
 
Autor pokazuje nam, jak budować i malować cegły, gips, drewno, roślinność oraz elementy akcesoryjne z różnych materiałów, a także odkrywa specyficzne techniki symulacji upływu czasu i działania elementów na każdy z tych materiałów.
 
Liczba stron: 184
Format: A4
Język: angielski
Autor: Marcel Ackle
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.